Zpět do obchodu

Registrace

Půjčení skákacího hradu- informace

Půjčujete si skákací hrad? Nezbytné info!

Postavení hradu

Bez problémů ho zvládnete postavit sámi během pár minut. Stačí vytáhnout skákací hrad z přepravní tašky, rozložit podkladovou folii, na ni roztáhnout hrad. Následně připojíte fukar (kompresor) - jen se nasadí konec hradu tzv. rukáv na vstup fukaru, obmotá se páskou na suchý zip a je hotovo. Následně zapnete fukar a hrad je během minuty nafouknut. Následně pomocí kolíků hrad připevníte k zemi. Bez problémů zvládne žena.

 

Vratná kauce za půjčení hradu.

Platí se vratná kauce 1000 Kč při osobním odběru, která Vám bude po vrácení hradu a jeho kontrole opět vrácena. 

 

Smlouva o půjčení

Před zapůjčením skákacího hradu se uzavírá standardní smlouva o půjčení hradu. Smlouva je jednoduchá a vyplní se při předání hradu na základě Vašeho občanského průkazu, či jiného dokladu. Pokud tedy za Vás vyzvedává hrad někdo jiný, musí být tato smlouva vedena na údaje toho, kdo hrad vyzvedává a tento s tím musí počítat a souhlasit. Nelze do smlouvy uvést údaje někoho jiného, který není přítomen při vyzvedávání hradu.

 

Poškození hradu (malá dírka apod. ).

Součástí je sada na lepení hradu. Propíchnutí hradu je v podstatě neproveditelné, avšak kdybyste měli v trávě hřebík... V tomto případě nás prosím ihned kontaktujte a problém vyřešíme, je ale zapotřebí nám to opravdu sdělit. I v případě malého píchnutí hrad normálně funguje dál, protože fukary jsou velmi výkonné a nemá to žádný vliv, následně nám sdělíte, kde je prasklina a my sami provedeme opravu. Avšak jak uvádíme, je to téměř nereálné.

 

V den Vaší oslavy prší

Pokud prší, nebo je nevlídné počasí, bohužel my za to nemůžeme a půjčovné se nevrací. Avšak vyjdeme Vám vstříc a poskytneme na příští akci významnou slevu, abyste byli spokojeni.

V žádném případě nesmí na atrakci pršet, jelikož fukar je pod proudem! Pokud začne pršet, ihned ho odpojte a schovejte, aby nedošlo k úrazu el. proudem. Atrakci následně musíte zakrýt, nebo rychle schovat (atrakce se vyfoukne za pár vteřin ihned po vypnutí fukaru). Pokud atrakce zmokne, je zapotřebí ji nechat rozbalenou uschnout na sluníčku, nebo nechat rozloženou apod. Podkladovou plachtu ze spodní části utřít. Nikdy nebalte hrad mokrý.

V případě, že Vám nestihne uschnout do termínu vrácení, kontaktujte nás prosím a najdeme řešení.

 

Zabalení atrakce

Atrakci není možné zabalit mokrou, ani jinak znečištěnou. Nikdy atrakci neumývejte saponátem, ani ničím jiným, pouze čistou vodou. Pokud dodržíte, že na atrakci se nesmí chodit, nebo dokonce skákat v botech, jíst, nosit si na atrakci pití a pod atrakcí je podkladová folie (je součástí), tak atrakce nikdy špinavá nebude. Po vypnutí fukaru se atrakce ihned sfoukne, poskládáte ji a umístíte do přepravní tašky (otázka asi 5 minut).

 

Dozor u atrakce

Atrakci máte zapůjčenou Vy a proto Vy jste plně odpovědní za případné nehody, úrazy a jiné a nikdy byste neměli nechat děti na skákacím hradu bez dozoru. Dodržujte bezpečnost, nepřekračujte počet dětí na atrakci a nikdy nenechávejte děti bez dozoru. Součástí smlouvy jsou závazné instrukce pro chování na hradu a je potřeba je dodržovat, aby nedošlo k úrazu, poškození hradu apod.

 

Atesty

Skákací hrad má veškeré potřebné evropské atesty

 

Nestíháte vrácení včas?

Je Vám účtováno nájemné za další den dle ceníku. Pokud vrátíte hrad znečištěný, mokrý, poškozený, neúplný atd.  účtujeme si poplatek za vyčištění, či uvedení do původního stavu apod. Ale vždy nás kontaktujte, máme lidský přístup a určitě se domluvíme, pokud nám vysvětlíte, jaký vznikl problém. Do dnešního dne jsme nemuseli žádný problém řešit, určitě se tedy nestane ani Vám.

 

Objednání

Ideálně nás telefonicky kontaktovat.

 

V kolik hodin mám atrakci vyzvednout a v kolik hodin vrátit

Vše podstatné následně domluvíme telefonicky nebo e-mailem, aby časově vše vyhovovalo ke vší spokojenosti a Vašim možnostem.

 

Kolik stojí elektřina při zapnutém hradu

Při průměrné spotřebě 500 W stojí jedna hodina provozu přibližně 2 koruny. Čili pokud atrakce bude nafouknuta celý den, bude Vás to stát přibližně 16 korun (při osmi hodinách).